FC Hermannstadt obţine prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iaşi

Por um escritor misterioso
Last updated 22 setembro 2024
După înfrângerea din prima etapă a Superligii, pe teren propriu, FC Hermannstadt a obţinut duminică prima victorie a sezonului, în deplasare la nou promovata Poli Iaşi. Sibienii s-au impus cu 3-1, ieşenii jucând din minutul 81 în 10 oameni.
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
FC Hermannstadt a ratat în ultimile minute victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
Elias Charalambous: ”Cu Poli Iaşi vom avea un meci mai greu decât cu Hermannstadt”
REZUMAT: Hermannstadt -Poli Iași 0-0. Penalty ratat în prelungiri
Revenire cu victorie în Bănie pentru Reghecampf! Universitatea învinge Hermannstadt
CFR 1907
VIDEO FC Hermannstadt caută puncte la Iași - Măldărășanu: ”Dacă jucăm ca în prima etapă, vom câștiga”
FOTBAL - Patru meciuri acasă pentru Poli Iaşi, în următoarele cinci etape. Să ne bucurăm sau să fim îngrijoraţi?
Liga 1 - Etapa 17: FC Hermannstadt - Politehnica Iaşi 0-0